رفتن به محتوای اصلی

اهریمن هزارپای سراپا فساد؛ فیلم‌گرفتن از روابط جنسی رقیبان نیز عادی می‌شود

دیگر چه اتفاقی باید رخ دهد تا یک شهروند ایرانی در وطن، یا بدور از میهنش، برای نجات زادگاه خود عزم جزم کرده و تکانی بخورد؟
posted onAugust 14, 2019
noدیدگاه

 نوشته سردبیری بخش فارسی آواتودی

دو دهه پیش افشای فساد مالی 123 میلیارد تومانی به عنوان سرسام‌آورترین فسادی که (تا آن زمان) در تاریخ ایران صورت گرفته بود، نگاه‌ها را خیره کرد.

این سال‌ها اما روزی نیست که ارقام کلان از فساد مالی و دزدی‌ها و غارتگری‌های بی‌شرمانه از بیت‌المال کشور منتشر نشود؛ رژیم سنگ را بسته و سگ را رها کرده است؛ فاسدترین موجودات را به جان گنج‌های ملی کشوری انداخته و از خاک و آب و دریا و کوه و زمین و شرافت ملی را می‌بلعند و شرم ندارند، و حال فیلم‌های روابط جنسی رقیبان خود یا شهروندان دیگر را به فضای مجازی درز می‌دهند تا نشان دهند که در این خاک، شرافت و شرم رخت بر بسته است. تازه نام حکومت اسلامی نیز بر خود می‌گذارند.

بدن‌های لخت زنان و مردان و رفتارهای خصوصی آنها در حریمی که می‌بایست کسی را به آن راهی نمی‌بود، تبادل واژگان و جملات جنسی میان زن و مرد به هنگام شهوت، اکنون به تلفن‌های موبایل تک تک شهروندان راه یافته و بسیاری نیز از سر ناآگاهی و بی‌پرنسیپی، این فیلم‌ها را مشتاقانه برای فامیل و دوست و آشنا می‌فرستند.

از استاندار پیشین کهکیلویه  و بویراحمد تا شهردار شهرک صدرای شیراز و حال، فیلم‌های روابط جنسی رییس یک بخش تحقیقاتی مهم در دانشگاه تربیت مدرس، که رییس دانشگاه نیز آن را تایید کرده است.

رژیمی که بی‌اخلاقی را گسترش داده و به مرد به عنوان موجود برتر، امکان شهوت‌رانی با نام چند همسری بر اساس دین و مذهب شیعه می‌دهد، مردان خود را حتی در مقام‌های بالا به دامان فسق و فجور و خیانت به همسر و خانواده خود انداخته است؛ چه بسا که همه آنها برای شستن گناه خود مدعی هستند که این زنان صیغه آنها بوده‌اند و «حق»‌شان بوده که سکس داشته باشند. از همسر و خانواده و دوست و آشنای خود نیز شرم نمی‌کنند زیرا در حمایت قوانین رژیم هستند.

مردم سر خود را به دیدن این فیلم‌ها گرم کرده و از فساد اصلی و عواقب آن غافل می‌ماند؛ همین هفته فساد گسترده بستگان و نزدیکان علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی افشا شده و او نیز مانند دیگران با گستاخی ادعا کرده و گفته است که «دست دشمن در کار است».

علی خامنه‌ای و حکومتش سرسلسله فساد و فاسدان است؛ دزدی‌ها و بی‌خردی او و فرزندانش چنان عمیق است که دیگر مقامات خرد و کلان رازهای بسیاری از او را می‌دانند و برای همین است که گستاخی هر مقامی مرزها را درنوردیده است؛ در رژیم بختک هزارپایی سراپا فساد همه از هم «آتو» دارند. این ملت ایران است که برای داشتن نان شب دیگر باید سطل‌های زباله را جستجو کند.

اگر پاسخ این پرسش را نمی‌دانیم که سکوت تا کی می‌تواند ادامه یابد؟، این امر یک یقین است تا هر زمان که ملت سکوت کند، اهریمن در فساد و جنایت و ظلم گستاخ‌تر از دیروز خواهد شد.


*گزارش‌های خبری، مطالب تحلیلی، مقالات و نیز نوشته‌های سردبیری بخش فارسی شبکه آواتودی، کپی شده از منابع دیگر نیست. تمامی مطالب بخش فارسی، ویژه شبکه آواتودی نوشته و تهیه می‌شود.