رفتن به محتوای اصلی

ایران

ایران

‏بیش از ٨٠ درصد افراد تحصیل کرده معتقدند که قیام مردم در ایران ادامه خواهد یافت

posted onDecember 31, 2019
noدیدگاه

به گزارش آواتودی، مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران (ایسپا) که یک نهاد دولتی است و زیر نظر جهاد دانشگاهی فعالیت می‌کند، به تازگی درباره قیام آبان ٩٨ نظرسنجی انجام داده است.

پیام واضح رد صلاحیت گسترده اصلاح‌طلبان در انتخابات آتی مجلس؛ جمهوری اسلامی اصلاح‌پذیر نیست

posted onDecember 24, 2019
noدیدگاه

رد صلاحیت گسترده نامزدهای وابسته به جریان اصلاح‌طلب برای انتخابات آتی مجلس، بار دیگر آشکار کرد که جمهوری اسلامی نه تنهااصلاح‌پذیر نیست، بلکه سران این رژیم علاقه‌ای به گام برداشتن در این مسیر نیز ندارند.

‍‍اسامی و شمارە تلفنھای نیروھای مخفی بسیج در تھران!

posted onDecember 22, 2019
noدیدگاه

آواتودی: نیروھای بسیج و سپاە پاسداران بدانند کە رفتار آنھا مخفی نماندە و اگر بە مردم نپیوندند باید فردای آزادی ایران در دادگاە پاسخگو باشند. 

نیروھا بسیج و سپاە و ناجا در فکر آیندە خود و فرزندانشان باشند. اطلاعات زیادی بە آواتودی رسیدە کە در صورت ادامە سرکوب، پخش خواھد شد.

 

انسولین کمیاب شد ، گزارش میدانی  آواتودی از داروخانه‌های چند شهر ایران

posted onDecember 18, 2019
noدیدگاه

‏طبق گزارش میدانی آواتودی از داروخانە های مختلف در چند شهر ایران، برخلاف وعدە  مسوولان جمهوری اسلامی، طی روزهای اخیر داروی انسولین در ایران بار دیگر کمیاب شده است

اعترافات صریح روحانی در جلسات خصوصی اعضای هیات دولت

posted onDecember 17, 2019
noدیدگاه

‏حسن روحانی با قبول این واقعیت که از اواسط سال ٩٩ دیگر قدرت اجرایی زیادی در کشور نخواهد داشت، در نزد نزدیکان خود اعتراف کرده است که باید به فکر فردای انتخابات در سال ١٤٠٠ باشم و نمی‌خواهم به سرنوشت خاتمی و احمدی‌نژ