رفتن به محتوای اصلی

رمزگشایی از آزار خانواده فعالان سیاسی توسط سرداران فاسد سپاه/ نوامیس ایرانی در خارج از کشور نیز آرامش ندارند

رمزگشایی از آزار خانواده فعالان سیاسی توسط سرداران فاسد سپاه/ نوامیس ایرانی در خارج از کشور نیز آرامش ندارند
تصاویر تروریست‌های دستگیر شده سپاه تروریستی پاسداران در کشور ارمنستان
posted onMarch 26, 2022
noدیدگاه

یک تیم تروریستی و آدم‌ربایی سپاه تروریستی پاسداران در کشور ارمنستان دستگیر گردیده که با هدف آدم‌ربایی و آزار و اذیت خانواده یک فعال سیاسی به این کشور اعزام شده بودند.

به گزارش آواتودی، اسنادی در اختیار خبرنگاران ما قرار گرفته است که از یک پرونده جنجالی پرده برمی‌دارد.

بر اساس این اسناد، در اواسط سال ۹۹ یک فعال سیاسی مقیم استان مازندران (نام و مشخصات وی در نزد آواتودی محفوظ است) به دنبال پرونده‌سازی و اتهامات بی‌اساس نهادهای سرکوبگر اطلاعاتی و امنیتی، مجبور به خروج از کشور می‌شود.

پس از چندی، ماموران این نهاد فاسد امنیتی در اقدامی غیرقانونی و غیراخلاقی که در جمهوری اسلامی مسبوق به سابقه است، اقدام به احضار و بازداشت همسر و فرزندان این فعال سیاسی می‌کنند.

همسر این فعال سیاسی در شکنجه‌گاه‌های مخوف اطلاعات سپاه استان مازندران (اداره تروریستی اطلاعات سپاه شهرهای ساری و قائم‌شهر)، چندین روز در مقابل چشمان فرزنداش مورد شکنجه و حتی تعرض قرار می‌گیرد.

با آزادی موقت همسر این فعال سیاسی، ماجرا خاتمه پیدا نمی‌کند. پس از چندی، دو زن به محل کار این خانم مراجعه کرده و به وی می‌گویند که از سوی سردار (نام این سردار فاسد سپاه نزد آواتودی محفوظ است و به زودی به همراه اسناد، تصاویر و اطلاعات کامل منتشر خواهد شد) پیغام دارند. آنها مدعی می‌شوند که سردار قصد ازدواج دارد و از وی خواستگاری کرده است! (پیشنهاد ازدواج و رابطه به یک زن شوهردار، در هیچ دین و آئینی پذیرفتنی نیست و از سوی دین اسلام نیز به شدت منع می‌شود.)

همسر این فعال سیاسی به شدت به این پیشنهاد کثیف اعتراض کرده و تاکید می‌کند که به اصول اخلاقی و روابط خانوادگی خود پایبند است، اما این دو زن که از ماموران سرکوبگر اداره اطلاعات سپاه استان مازندران (شهرهای ساری و قائم‌شهر) هستند، تاکید می‌کنند که اگر به این رابطه رضایت دهد، سردار می‌تواند ظرف یک روز مقدمات قانونی را فراهم کند!

این خانواده برای فرار از دامی که سردار فاسد سپاه برای آنها تدارک دیده، مجبور به ترک وطن و اقامت در کشور ارمنستان می‌شوند. در شرایطی که همسر خانواده مجبور به اقامت در کشور دیگری است.

با فرار این خانواده از ایران نیز ماجرا خاتمه پیدا نمی‌کند و پس از چندی، افرادی به درب خانه آنها در ارمنستان مراجعه کرده و خود را نماینده سردار! معرفی می‌کنند.

بر اساس اسنادی که در اختیار آواتودی قرار دارد، این افراد مدت‌ها برای خانواده این فعال سیاسی در ارمنستان مزاحمت ایجاد کرده و حتی در یک مورد اقدام به ربایش این خانم در هنگام خرید از فروشگاه می‌کنند که در نهایت با دخالت پلیس ارمنستان دستگیر می‌شوند.

بر اساس گزارش پلیس ارمنستان، این افراد یک باند آدم‌ربایی و تروریستی تحت نفوذ سرداران فاسد سپاه هستند و بیش از یک ماه از تمام ترددهای خانواده این فعال سیاسی در ارمنستان عکس و فیلم تهیه کرده‌اند.

تصاویر افرادی که هم اکنون توسط پلیس ارمنستان دستگیر شده و در زندان به سر می‌برند، به پیوست گزارش منتشر می‌شود.

رمزگشایی از آزار خانواده فعالان سیاسی توسط سرداران فاسد سپاه/ نوامیس ایرانی در خارج از کشور نیز آرامش ندارند

پس از دستگیری این تیم تروریستی، عباس بدخشان ظهوری سفیر بی‌کفایت و فاسد جمهوری اسلامی در ایروان، به صورت رسمی با وزارت خارجه ارمنستان مکاتبه کرده و خواستار آزادی تروریست‌ها و آدم‌ربایان می‌شود، اما پلیس این کشور از آزادی تروریست‌ها خودداری کرده و هم اکنون پرونده‌ای در دستگاه قضایی ارمنستان در این رابطه مفتوح است.

تحقیقات خبرنگاران آواتودی نشان مِی‌دهد که این تیم تروریستی از سوی سه نفر از عوامل اداره اطلاعات سپاه و اداره‌کل اطلاعات استان مازندران (شهرهای ساری و قائم‌شهر) اجیر شده‌اند که عبارتند از سیدتقی سیدعشقیان، سیدعلی‌اصغر سیدعشقیان ومحمود قائمی امیری.

سید تقی سیدعشقیان پدر همسر مصطفی نیاز‌آذری است. مصطفی نیازآذری فرزند کیومرث نیازآذری رئیس سابق اداره اطلاعات استان مازندران است که نام پدر و پسر در پرونده فساد اکبر طبری مطرح شد.

محمود قائمی امیری نیز اصالتا اهل استان مازندران و شهرستان بابل است. وی شوهر خواهر سیدتقی سیدعشقیان است.

اسناد و مدارک این آدم‌ربایی در نزد خبرنگار آواتودی محفوظ است و اگر سران فاسد سپاه تروریستی پاسداران و ماموران سرکوبگر اداره اطلاعات استان مازندران دست از آزار و اذیت این خانواده بی‌پناه در ارمنستان بر ندارند، تصاویر تکمیلی را منتشر خواهیم کرد.

رمزگشایی از آزار خانواده فعالان سیاسی توسط سرداران فاسد سپاه/ نوامیس ایرانی در خارج از کشور نیز آرامش ندارند