رفتن به محتوای اصلی

آواتودی

Avatar
Reporter avatar

صدور تروریسم و  آدمکشی جمهوری اسلامی صدای سازمان های حقوق بشری افغانستان را در آورد! 

posted onFebruary 20, 2021
noدیدگاه

گروەهی از سازمان های حقوق بشری بین المللی، افغانستان و ایران در بیانیەای نسبت به شدید جامعە مدنی افغانستان توسط جمهوری اسلامی ابراز نگرانی کردند.

سپاە در دزدی بە بازنشستەهای خود هم رحم نمی کند!

posted onFebruary 18, 2021
noدیدگاه

آواتودی کرمانشاە: از ١ هزار و٨٠٠ بازنشستە این سازمان برای هر بازنشستە مبلغ ١٠ میلیون تومان بمنظور ساخت یک واحد مسکونی پول پیش پرداخت دریافت کرد، اما اکنون پس از ١٤ سال نە خانەایی هست و نە پولی پرداخت شدە.

اخراج بیش از ١٥٠٠ کارگر پروژه NGL-3100

posted onFebruary 17, 2021
noدیدگاه

به گزارش آواتودی، پروژه احداث کارخانه گاز و گاز مایع NGL-3100 دهلران یکی از پروژه‌های وزارت نفت است.
مسوولان وزارت نفت گفته‌اند که این پروژه با هدف‌ جمع‌آوری گازهای همراه نفت میدان‌های دهلران، آذر، چشمه‌خوش و پایدار غرب و تامین خوراک پتروشیمی دهلران در دستور کار قرار دارد.

گزارش دقیق جزییات حمله سپاه قدس به پایگاه نیروهای آمریکایی در اربیل کردستان عراق!

posted onFebruary 17, 2021
noدیدگاه

حمله موشکی به پایگاه نظایان آمریکا در اربیل با سرپرستی علیرضا نوبخت با نام مستعار سردار مسگریان فرماندە قرارگاە رمضان انجام شد که سه روز پیش از عملیات از دروازه مرزی پرویز خان همراه با رضا باقری ایل زولە از فرماندھان سپاە قدس وارد عراق شد و در منطقه کرکوک مستقر شد.

آواتودی افشا می کند: مفتاح خودرو، شبکە عنکبوتی احتکار و غارت مردم 

posted onFebruary 14, 2021
noدیدگاه

صبح امروز جلسە دادگاە تشریفاتی پروندە مفتاح خودرو با قضاوت قاضی کشکولی در شعبە ٩ دادگاە کیفری  تهران برگزار شد، دادگاهی کە هدفش کمک بە شبکە عنکبوتی متشکل از وزارت صمت، رفاە و قوە قضاییە برای پول خوری بیش از ١ هزار و ٢٠٠ میلیارد تومان پول از خریداران این شرکت است.  

افزایش موج دستگیری، قتل عمد و کشتار کردها! ایران را به صدای واحد اعتراض تبدیل کنیم!

posted onFebruary 8, 2021
noدیدگاه

 «مهرداد طالشی» فرزند خسرو جوان ۲۱ ساله ورزشکار اهل دیواندره کردستان بدون هیچگونه دلیل و اتهامی بازداشت و در کمتر از ۲ روز توسط ماموران جمهوری اسلامی به قتل رسید!