رفتن به محتوای اصلی

خودکشی های اقتصادی و استخدام های رانتی نمایندگان و شهرداری های کرمانشاه! 

خودکشی های اقتصادی و استخدام های رانتی نمایندگان و شهرداری های کرمانشاه! 
posted onDecember 5, 2021
noدیدگاه

اطلاعات دریافتی به آواتودی از کرمانشاه تأیید می کند در دو ماه گذشته سه نفر از فرزندان شهید و جانباز جنگ ایران و عراق خودکشی کرده اند. در میان این افراد میفری و فرشادفر نام دو تن از کسانی دیده می‌شود که در شهرهای شاه آبادغرب و کرمانشاه به زندگی خود پایان داده اند.
 در حادثه تلخ دیگری یکی از فرزندان شهید خود را در مهمانسرای بنیاد شهید کرمانشاه حلق آویز کرد و پس از سه روز جسد وی را پیدا کردند. 

در تازه ترین رویداد چند روز قبل یکی از جوانان کرمانشاه در اعتراض به وضعیت اقتصادی و بیکاری با پرتاب خود از پل معروف لب آب جان سپرد. کرمانشاه دارای بالاترین نرخ بیکاری ایران است.

با توجه به آمار بالای خودکشی های اقتصادی کرمانشاه ولی مدیران و نمایندگان کرمانشاه با هماهنگی دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی و از طریق رانت در حال استخدام بستگان و نزدیکان خود هستند. 

بر پایه گزارش آواتودی در حالی که چند ماه قبل سید جواد حسینی کیا در نامه ای به استاندار کرمانشاه خواستار استخدام نزدیکانش در کرمانشاه شد، علی رضایی نماینده کنگاور، صحنه و هرسین نیز با ارسال نامه و مجوز از تهران خواهان استخدام اقوام و خویشانش در ادارات کرمانشاه شده است.

در خبری دیگر اعضای شورای شهر کرمانشاه از اوایل امسال تا بحال درخواست بکارگیری ۴۰۰ نفر از نزدیکانشان در شهرداری کرمانشاه را پیگیری و آنها را تحت عناوین شرکتی به کار گماشته اند.

بر اساس گزارش منابع موثق آواتودی بخشی از این افراد وابستگان سیستم امنیتی اطلاعات و اطلاعات سپاه و اعضای فعال سپاه و بسیج می باشند که از طریق محمد طالبی یکی از فرماندهان سپاه معرفی شده اند.

آواتودی گزارش های تکمیلی رانت های استخدامی وابستگان رژیم در کرمانشاه را در فرصت مناسب منتشر می کند.