بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

هوشنگ امیر‌احمدی درک کرد که رژیم اصلاح‌ناپذیر است اما گوبلز حکومتی شرم ندارد

هوشنگ امیر‌احمدی درک کرد که رژیم اصلاح‌ناپذیر است اما گوبلز حکومتی شرم ندارد
posted onJuly 22, 2019
noبۆچوون

تصاویر و فیلم‌هایی که از تظاهرات شماری از ایرانیان مقیم آمریکا در روز جمعه گذشته (19 ژوئیه/ 28 تیر) در برابر ساختمان نایاک در واشینگتن پایتخت آمریکا در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته، حضور هوشنگ امیراحمدی یکی از کارگزاران دیرپای حکومتی و مهره‌ای مهم در شکل‌گیری نایاک را در کنار تجمع‌کنندگان نشان می‌دهد.

امیراحمدی نیز مانند دیگران علیه نایاک شعار می‌دهد و فراتر از آن، کاغذی با یک شعار به دست گرفته که بر روی آن نوشته شده است: # براندازم. به انگلیسی نیز این هشتگ در کاغذی که به دست داردف ذکر شده است: #IranRegimeChange در باب حمایت از تغییر رژیمی که او سال‌ها در لاپوشانی حقایق آن، کار کرده و در رفت و آمد میان آمریکا و ایران بوده است.

هوشنگ امیراحمدی مدتی است با حضور در رسانه‌های متعدد تقلا می‌کند که بگوید از اول نیز تنها خواهان حفظ منافع ملی ایران بوده است؛ اگر او ساده‌دل و ساده‌لوح نباشد، ظاهرا هنوز شهامت بیان همه حقایق در مورد خود را ندارد یا چنان بازار حرف و حدیث علیه او در این سال‌ها پررنگ و نور بوده که این‌گونه توضیح‌های او حتی اگر صادقانه و آینه حقیقت باشد، هنوز چندان قانع کننده نیست؛ امری که روزگار اگر روایت آن به درستی در صفحات تاریخ نوشته شد، آن را روشن خواهد کرد.

اما هر چه که باشد، او یک برتری به گوبلز حکومتی و مهره‌ای که عامل اصلی بقای این رژیم بوده، دارد.

در حالی که هنوز هشت ماه به نمایش موسوم به انتخابات مجلس حکومتی باقی است، محمد خاتمی بی هیچ شرم و آزرمی دوباره آستین را بالا زده تا مردم را به پای صندوق‌های رای بکشاند.

این خطرناک‌ترین مهره حکومتی که حسین شریعتمداری و حسن عباسی بر او رجحان دارند چون دست‌کم حرف خود را صریح و فاش می‌گویند، هفته گذشته از «ملت ناراضی» خواست که «فداکاری کنند» و به خاطر جلوگیری از جنگ هم که شده در انتخابات مشارکت کنند.

محمد خاتمی که نامش در تاریخ به عنوان گوبلز رژیم و توجیه‌گر سیاست‌های یک حکومت بدکردار ثبت خواهد شد، پاسخی جانانه نیز از مردم ایران بویژه جوانان گرفته است که موجی از انتقادها را متوجه او کرده و تاکید کرده‌اند که درک و شعور او به آخرین قطره‌هایش رسیده و خرفت شده یا چنان جنایتکاری بی‌رحم است که حاضر است چند سال دیگر هم سقوط این رژیم بی‌آزرم را تعویق بیندازد تا میلیون‌ها جان دیگر افسرده و بی‌کار و بی‌آینده و عصیان زده زندگی‌شان تباه شود.

گوبلز رژیم نگفته است که چرا مردم ندار و بشدت فقیرتر شده ایران در زیر موجی سنگین از سرکوبگری یک حکومت سراپا پلیدی و زشتکاری باید دوباره «فداکاری کنند»؟.

اظهارات هفته گذشته‌اش نشان داده وقاحت محمد خاتمی بی‌مرز است؛ او حتی برای خود آبرویی قائل نیست؛  اگر چنین می‌بود از شرم کشاندن مردم به انتخابات ریاست جمهوری و مجلس خبرگان دو سال پیش می‌بایست خود را در پستوها پنهان‌ کند.

«استمرارطلبان» بی‌آزرم و در صدر آنها، محمد خاتمی تنها نماینده یک حکومت روان‌پلید نیستند؛ آنها و بیش از همه، محمد خاتمی با لبخند مزورانه‌اش، عامل اصلی بقای یک رژیم سایکوپت است؛ او عین خود رژیم است. این بار ایرانیان فریب نخواهند خورد.

نوشته سردبیر بخش فارسی وبسایت آواتودی