رفتن به محتوای اصلی

نیویورک، ایستگاه پایانیِ استمرار رژیم وحشت!

نیویورک، ایستگاه پایانیِ استمرار رژیم وحشت!
posted onOctober 7, 2019
noدیدگاه

 

اعوان و انصار رژیم تروریستی اسلامی در حالی راهی اجلاس سالانه‌ی سازمان ملل نیویورک شدند که، به عنوان تنها متهم حمله‌ی موشکی به تاسیسات نفتی آرامکو در آخرین اقدامِ تروریستیِ خود، به حساب می‌آیند.

جمهوری جنونِ اسلامی که بدترین شرایط خود را طیِ چهل سال اخیر به سر می‌برد، فقط خواستار این است که اجازه‌ی حداقل‌ شرایط فروش چند بشکه نفت را از آمریکا، جهت استمرارش کسب نماید. لذا با امید به رویای بازگشت آمریکا به برجامِ بدفرجام و گوشه‌ی چشمی به حمایت مجدد اروپائیان و تکرار مواضع گذشته، وارد آمریکا شد.

در همین چند روز که از اجلاس سازمان ملل می‌گذرد؛ رژیمِ ملایان با ناگوارترین روزهای خود مواجه شد و در بن‌بستی بدون گریز قرار گرفت. اوج شکست و انزوای دوزخ‌سازان در ایران آنجا خود را نشان داد که قاصد مرگِ رژیم اسلامی، در دیدار با بوریس جانسون نخست‌وزیر انگلیس؛ به خنده‌ای متوسل شد که می‌توان آن را «دردِ سقوط» نام گذاشت.

از سوی دیگر مثلث شوم خامنه‌ای، روحانی و ظریف که در جهت بازی دادن افکار سیاسی عمل می‌کرد٬ با محکوم خوانده شدن آنان از سوی انگلیس، فرانسه و آلمان، در حمله‌ی موشکی‌ به مراکز نفتی عربستان، بی‌اثر شد و ملایان اکنون دریافته‌اند که بین مذاکره و تحریم‌های حداکثری هیچ تفاوتی نیست.

فشارهای وارده در این دوره‌ی اجلاس سازمان ملل، علاوه بر اینکه رژیم وحشت را بیشتر از پیش با صندلی‌های خالی مواجه ساخت، باعث شد حسن روحانی در یک مصاحبه مانند همیشه از عرف دیپلماتیک خارج شده و خواستار انتقال محل سازمان ملل به یک کشور امن شود!

نیویورک، ایستگاه پایانیِ استمرار رژیم وحشت!

آنچه مشهود است؛ رژیم اسلامی در حلقه‌ی محاصره‌ی بحران‌سازی‌های منطقه‌اییِ خودش گرفتار آمده و سقوط خفت‌بار، تنها راهی است که پیش پای آنان قرار دارد.

اعوان و انصار جمهوری وحشت پیش از ورود به آمریکا، بسیار روی مسئله‌ی دیدار رئیس جمهوری آمریکا با حسن روحانی از طریق رسانه‌های مختلف مانور می‌دادند اما چرت آنان با هجمه‌ی سنگین سخنرانی پرزیدنت ترامپ پاره شد.

تبلیغاتِ دروغین دیدار احتمالی زیر سقف سازمان ملل، در حالی مانند حباب ترکیده شد که دونالد ترامپ پیش شرط لغو تحریم‌ها؛ در راستای مذاکره  را با رد کرد ولی، اگر به عنوان مثال این امر نیز پذیرفته می‌شد؛ باز میسر نمی‌گردید چرا که سیاستِ تیم دروغگوییِ جمهوری اسلامی را علی خامنه‌ای تبیین می‌نماید و او هم در توهم آمریکاستیزی و آمریکاهراسی نفس می‌کشد.

اروپایی‌ها که در قالب ملاطفت و لبخند و حتی با نادیده گرفتن حقوق بشر٬ با رژیم اسلامی رفتار کرده تا به اصطلاح بتوانند از تنش‌افزایی آنان بکاهند، گویا حال از خواب بیدار شده و دریافته‌اند، طرف آنها عده‌ای راهزن قرار داشته و قصدشان اخاذی و کسب غنیمت با ترویج تهدید و وحشت است.

بعد از محکوم شدن اعمال تروریستیِ رژیم اسلامی در حمله به نفتِ عربستان توسط فرانسه، آلمان و انگلیس، در حاشیه‌ی نشست سازمان ملل سران این سه کشور در گفتگو با حسن روحانی آخرین توصیه‌های خود را به او انتقال دادند.

آنها حتی دیدار با ترامپ را به عنوان آخرین فرصت به روحانی گوشزد کردند ولی تنها با خنده‌ی آخوندی مواجه شدند تا اینک کاملا دریابند برای مقابله با ملایان هیچ راهی جز پیوستن به امریکا و تشکیل «اجماع جهانی» علیه تروریست اسلامی در ایران وجود ندارد.

اکنون حسن روحانی در حالی با دست خالی از نیویورک به تهران بازگشته که آگاه است رژیم او اگر در نیمه‌ی آبان از تعهدات خود تخطی نماید؛ کشورهای باقیمانده در برجام هم مجبور به خاکسپاری جسد متعفن این توافق می‌شوند.

علی خامنه‌ای نیز در این میان بیکار ننشست و هنگامی که دید سفر نیویورک هیچ دستاوردی نداشته خود ترتیب منبر داد و کافه را بهم ریخت. او با  پوچ خواندن حرف اروپایی‌ها مانند همیشه به دشمن‌سرایی پرداخت و با ناراحتی اروپایی‌ها را دشمن ملت ایران خطاب کرد که باید گفت: در این موضع به لحاظِ حمایت اروپاییان از ملایان، دشمنی واقعی آنان با ملت ایران می‌باشد.

در نهایت  آنچه باید توجه داشت اینجاست که، نباید به گفته‌ها و نظرات سخنگویان یا کارگزاران رژیم منحط اسلامی وقعی نهاد؛ زیرا از اعتباری برخوردار نیست.

همانگونه که حدس زده میشد٬ حسن روحانی در بازگشت از آمریکا، به صحرای کربلا زده و از «فتح و فتوحاتِ» تهیِ سفر نیویورک داد سخن داد. آنچه مهم است حال آنها رفته رفته اروپای مماشات‌گر را نیز مقابل خود خواهند دید که، در واقع  سوت پایان استمرارِ توحشِ ملایان را به گوش‌ها می‌رساند.