رفتن به محتوای اصلی

ارتباط نزدیک محسن تنابنده با سپاه و داستان سلبریتی های حکومتی

ارتباط نزدیک محسن تنابنده با سپاه پاسداران و سلبریتی های حکومتی
posted onApril 16, 2018
noدیدگاه

 

محسن تنابنده پس از نقدهای شدید مردم ایران نسبت به سریال پایتخت ٥ و با از دست دادن محبوبیت خود بین مردم مطلبی تحت عنوان "انتقاد از بهترین سریال ایرانی ممنوع" در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و پس از ٢٧ دقیقه با فشار نیروهای امنیتی و سپاهی پست مزبور حذف گردید.

هجوم کاربران به پست ارسالی محسن تنابنده و نقدهای شدید مردم در قسمت کامنت، باعث شد این پست در اسرع وقت حذف گردد تا افتضاح جدیدی برای سپاه، سازمان اوج و ... به بار نیاید.

محسن تنابنده توسط سپاه خریداری شده و سپاه میخواهد جهت پیش بردن اهداف سیاسی خود از برخی بازیگران استفاده کند.

باید بدانیم تعدادی از بازیگران، هنرمندان و سلبریتی های ایران نیروھای نامرئی حکومت هستند و هیچگاه به داد ملت نخواهند رسید. زیرا این افراد برای حفظ موقعیت خود حاضر نیستند، جایگاه خود را به خطر  بیاندازند. حتی با ارگان های حکومت همکاری میکنند.

این مردم هستند که به سلبریتی ها عزت و اعتبار میبخشند و آنها را بالا میبرند و هرگاه که بخواهند بە پایین میکشند.

کسی که بخاطر  پول هنگفت مردم را دور بزند و بازیگری را وارد عرصه سیاست و نظامیت کند باید بداند مردم انتقام خود را میگیرند و دیگر جایی بین مردم نخواهد داشت.

رضاصادقی خواننده پاپ چند روز قبل در برنامه شبکه یک علی ضیا از کشته شدگان ایرانی حافظ بشار اسد حمایت کرد! آیا این خواننده که مردم باعث محبوبیت او شده اند نمیداند مردم ایران بیشتر از مردم کشورهای همسایه نیازمندند؟! آیا این خواننده نمیداند چقدر پول برای جنگ در سوریه هزینه شده؟! آیا این خواننده نمیداند بجای جنگ و خشونت طلبی میتوانند با مذاکره و دوستی کار را جلو ببرند؟!

پس به یاد داشته باشیم که سلبریتی ها برای حفظ جایگاه و منافع خود بھتر است همراه مردم باشند و نە بە عاملی برای پیشبرد و تایید سیاستھای ضدمردمی نظام تبدیل شوند.