Skip to main content

انتقام سخت سپاه از معترضان به هدف گرفتن هواپیمای اوکراینی

انتقام سخت سپاه از معترضان به هدف گرفتن هواپیمای اوکراینی
دستگاه عدل اسلامی ١١ نفر دیگر از شهروندان آملی را به حبس محکوم کرد
posted onApril 28, 2020
nocomment

با محکوم شدن ١١نفر دیگر از معترضان به هدف گرفتن هواپیمای اوکراینی از سوی نیروی تروریستی سپاه به زندان، انتقام سخت سپاه عملی شد.

به گزارش آواتودی، پس از هلاکت قاسم سلیمانی، نیروی تروریستی سپاه در اقدامی جنایتکارانه، یک فروند هواپیمای مسافری اوکراینی را مورد هدف موشکی قرار داد.

بعدها سران جمهوری اسلامی مدعی شدند که این اقدام یک خطای انسانی بوده است!

با افشای جنایت سپاه در کشتن بیش از ١٧٠ مسافر این هواپیمای، تعدادی از شهروندان اقدام به برگزاری مراسم‌های یادبود کردند که از جمله این مراسم‌ها در شهرستان آمل برگزار شد.

برخی از حاضران در این مراسم دستگیر شدند و چند روز قبل دستگاه عدل اسلامی به ریاست رییسی، ٥ نفر از آنها را به تحمل ٦ ماه حبس محکوم کرد.

حال بار دیگر عدالت دستگاه قضایی در جمهوری اسلامی نمایان گردید و قاضی مهدوی در شعبه ١ دادگاه انقلاب آمل، بدون برگزاری جلسه دادگاهی، ١١ نفر از شهروندان آمل را به اتهام شرکت در مراسم یادبود جان‌باختگان هواپیمای اوکرانی به ٨ ماه حبس تعزیری محکوم کرده است.

اسامی این افراد عبارت است از علی شکری، آزاده جوانی، علی رضا محمدنژاد، آیدین جوانی، فرشته محمودی، حسین مصطفی‌نیا، میثم خدا بنده‌لو، حمید محمدی ایرانی، امین فروحی، محمدرضا شجاعی و آیدا جوانی.

با صدور حکم زندان برای این افراد، نیروی تروریستی سپاه در حقیقت انتقام سخت هلاکت قاسم سلیمانی را از مردم گرفته است.