Skip to main content

شجاعان ایران زمین بی‌اعتنا به رژیم، سه شنبه هفتم آبان با حضور در تخت جمشید به کوروش کبیر ادای احترام می‌کنند

شجاعان ایران زمین بی‌اعتنا به رژیم، سه شنبه هفتم آبان با حضور در تخت جمشید به کوروش کبیر ادای احترام می‌کنند
posted onOctober 29, 2019
nocomment

آواتودی*

سه شنبه هفتم آبان/ 29 اکتبر روز جهانی ادای احترام به کوروش کبیر است. روز پاکی که به نام این پیامبر راستین بشریت نامگذاری شده، بر همه انسان‌های جهان و تاریخ، فرخنده باد.

رژیم ایران که در سال‌های گذشته از حضور گسترده مردم در تخت جمشید در روز جهانی کوروش کبیر، غافلگیر شد، امسال نیز غیر از تدابیر واهی که در پیش گرفته تا شاید به باور خود مانع از رفتن مردم و جوانان و همه ایرانیان به پرسپولیس شود، دروغ‌پراکنی کرده و مدعی شده که راهها را بسته است.

همزمان مدعی شده که کارهای مرمت پاسارگاد در جریان است و خوب است مردم نروند.

هیچیک از این دروغ‌پراکنی‌ها کارساز نیست و شجاعان ایران زمین در این مکان مقدس و الهام‌بخش برای بشریت، بر مزار کوروش بزرگ، حضور خواهند یافت.

دست و پا زدن‌های رژیم با این هدف که مانع از احترام مردم و جوانان آزادیخواه به کوروش کبیر شود، نگرانی از این است که رنگ و بوی سیاسی گرفته و شعارهای ضدیت با حکومت، مانند سال‌های گذشته تکرار شود.

رژیم بویژه نگران است که ترکش تظاهرات مردمی این روزهای لبنان و عراق سرانجام به ایران نیز برسد و شعله اعتراضات ایران پس از مدتی سکوت نسبی، دربگیرد.

بادا که خواب آشفته رژیم را جوانان ایران به کابوسی سرنوشت‌ساز برای این اهریمن ایران‌فروش و ایران ویران‌کن مبدل کنند؛ چه بهتر که سرآغاز این تلاش، روز جهانی ادای احترام به کوروش کبیر، پدر والامقام ایران باستان باشد.

       ________________________________

*      گزارش‌های خبری، مطالب تحلیلی، مقالات و نوشته‌های سردبیری بخش فارسی شبکه آواتودی، کپی شده از منابع دیگر نیست. تمامی مطالب بخش فارسی، ویژه شبکه آواتودی نوشته و یا از منابع معتبر بین‌المللی گردآوری، ترجمه، تهیه و تنظیم می‌شود. هم‌زمان، ارزش خبر و گزارش را در همراهی آن با ارزیابی می‌دانیم.